Programul antrenamentelor la handbal 

Antrenamente handbal

juniori 

Sala de sport "Virgil Dudau" Breaza

Juniori I/M

Marti 15.00 - 17.00

Joi 16.30 - 18.30

Vineri 17.00 - 19.00


Duminica etapa campionat national

Juniori III/M

Luni 19.00-21.00

Marti 18.30 - 20.00

Joi 18.30 -20.00

Duminica    etapa campionat national

Juniori III/F

Luni 19.00- 21.00

Marti 18.30 - 20.00

Joi 18.30 - 20.00

Sambata etapa campionat national

Copii initiere handbal

Marti 17.00- 18.30

Joi 18.30 - 20.00

Rezultatele etapei la handbal

juniori

Juniori III / F

Rezultat

Etapa 1

C.S.O. Tricolorul Breaza-C.S.S. Mizil

42-31

Etapa 2

Rm.Sarat-Tricolorul Breaza

11-47

Etapa 3

Tricolorul Breaz-C.S.M. Ploiesti

29-30

Etapa 4

LPS Buzau-Tricolorul Breaza

28-24

Tricolorul Breaza- CS Brazi

33-33


Juniori III / M

Rezultat

Etapa 1

C.S..Olimpic Mizil-C.S.O. Tricolorul 

28-23

Etapa 2

Tricolorul Breaza-C.S.M Ploiesti

32-24

Etapa 3

C.S.O Mizil- Tricolorul Breaza

23-40

Etapa 4

Tricolorul Breeaza- Targoviste

24-39

C.S.Brazi-Tricolorul Breaza

Juniori I / M

Rezultat

Etapa 1

C.S. Navodari- C.S.O. Tricolorul

29-26

Etapa 2

Tricolorul Breaza- L.P.S Buzau

31-31

Etapa 3

Dobrogea Sud Ct-Tricolorul Breaza

47-34

Etapa 4

Tricolorul Breaza- C.S.M Ploiesti

29-41

Etapa 5

Brazi-Tricolorul Breaza

42-35

Juniori I masculin

6 septembrie ora 14.00: C.S.O. Tricolorul Breaza 1 - C.S.S. Moreni 

6 septembrie ora 15.30: C.S.O. TRICOLORUL BREAZA 2 - C.S.S. Moreni

6 septembrie ora 17.00: C.S.O. Tricolorul Breaza 1- C.S.O. TRICOLORUL BREAZA 2

Castigatoarea Cupei C.S.O. TRICOLORUL BREAZA 2

GOLGHETER:  Ghiberdicu Florinel  C.S.O. TRICOLORUL BREAZA 2

Juniori III masculin

7 septembrie ora 14.30 C.S.O. Tricolorul Breaza - C.S.S. Targoviste

7 septembrie ora 16.00 C.S.S. Targoviste - C.S.S. Ploiesti

7 septembrie ora 17.30 C.S.S. Ploiesti - C.S.O. Tricolorul Breaza

Castigatoarea Cupei C.S.S. TARGOVISTE

Golgheter: Bajan Daniel - C.S.O. TRICOLORUL BREAZA

Juniori III feminin

7 septembrie ora 10.00 C.S.O MIZIL - C.S.O. TRICOLORUL BREAZA

7 septembrie ora 11.30 C.S.M. PLOIESTI- C.S.O. TRICOLORUL BREAZA

7 septembrie ora 13.00 C.S.M. PLOIESTI - C.S.O. MIZIL

CASTIGATOAREA CUPEI: C.S.O. TRICOLORUL BREAZA

Golgheter: Supiala Katia - C.S.O. TRICOLORUL BREAZA

Va rog, cine are poze sau filmari de la desfasurarea competitiei, sa le incarce pentru afisare pe site, va multumim!

Fiți mereu la curent cu noutățile!